Kaspersky antivirusinė

Pasak "AV-Comparatives, Kaspersky Anti-Virus yra labai aukšto lygio antivirusinė programa pagal virusų aptikimo skaičių. 2008 m. „Pc World“ Apdovanojo Kaspersky 6 antivirusinę programą, kuri laimėjo šio žurnalo prizą kaip geriausia antivirusinė programa. Gerai žinoma pasaulyje ir aukštai vertinama kompanija “Ars Technica” 2007 m. įvertina Kaspersky antivirusinę programą kaip vieną iš geriausiai suderinamų su Windows OS platforma.

Dar 2007 m. pabaigoje pagal Didžiosios Britanijos PC Pro“ žurnalą kaspersky antivirusinė programa buvo įtraukta į “A” kategorijos antivirusinių sarašą. Bandant Kaspersky antivirusinė programa aptiko labai daug pašalinių kenkėjiškų programų. Pasak “PC Pro” prie šio spartaus tobulėjimo prisdėjo kitoks programos atsinaujimo sprendimas. Daugelis antivirusinės programos atsinaujina kas diena skanuodamos serveryje esančią informacija, tuo tarpu Kaspersky antivirusinė programa atsinaujina kiekvieną valandą. Taip užkirsdama kelią naujiems virusams patekti į kompiuterį.

2008 m. Pasimark taip pat išbandė Kaspersky antivirusinę programą jei teigė, kad tai šiuo metu greičiausia antivirusinė skanavimo programa šiuo metu esanti. Kaspersky antivirusinė programa per užduotą laiko atliko daugiausiai skanavimį ir surado visas kenkėjiškas programas.Kaspersky antivirusinė programa teikia realaus laiko apsaugą, aptikti ir pašalinti virusus, “Trojos arklius”, “kirminus”, šnipinėjimo programas,” Adware”, “keyloggers” kenkėjiškų įrankių ir “auto-dialers”, taip pat aptikti ir pašalinti “rootkit”. Kaspersky antivirusinė programa taip pat apima momentinius automatinius atnaujinimus per "Kaspersky Security Network" paslaugą.

Pasak Kaspersky, "Kaspersky Security Network paslauga suteikia galimybę gauti vartotojams Kaspersky Lab apsaugos produktus iš viso pasaulio, kurios palengvintų kenkėjiškų programų atpažinimo procedūrą bei pagreitintų apsaugą nuo naujų virusų." Kaspersky Lab laikosi griežtos privatumo politikos norint naudotis šia paslauga, ir tvirtina, kad vartotojai siunčiantys pastebėjimus ar kitą informaciją nėra identifikuojami ir informacija apie vartotoją nėra saugoma, o atsiųsta informaciją yra naudojama Kaspersky laboratorijos jokiais kitais tikslais kaip tik sustiprinti savo apsaugas produktų ir tobulinti būsimus sprendimus.

Windows vartotojai gali atsisiųsti Anti-Virus gelbėjimo diską, kuris nuskaito kompiuterį startuojant izoliuotoj Linux aplinkoje. Be to, Kaspersky Anti-Virus apsaugota nuo išorinių galimybių išjungti antivirusinę programą, be vartotojo sutikimo. Kaspersky antivirusinė programa taip pat skenuoja gaunamus praešimus, automatiškai išjungia nuorodas į žinomas kenkejiškas svetaines ir apima siūlo nemokamą techninę pagalbą ir nemokamą produkto atnaujinimą prenumeratos laikotarpiu.

Kaspersky produktai Kaspersky antivirusinė programa Kaspersky antivirusinė programa Kaspersky antivirusinė programa Kaspersky antivirusinė programa Kaspersky antivirusinė programa Kaspersky antivirusinė programa Kaspersky antivirusinė programa

Kaspersky antivirusinė programa namų vartotojams sudaro Kaspersky Internet Security (KIS), Kaspersky Anti-Virus (KAV) , Kaspersky Mobile Security (KMS) ir AVZ Antivirusinis Toolkit, Kaspersky produktai yra plačiai naudojami visoje Europoje ir Azijoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kaspersky Lab buvo klasifikuojama kaip viena iš sparčiausiai augančių interneto saugumo programinės įrangos , remiantis NPD pardavimo duomenis.

Kaspersky antivirusinės programos taip pat yra skirtos įmonėms. Kaspersky Lab siūlo saugumo taikomąsias programas, skirtas smulkiam verslui, korporacijoms ir didelėms įmonėms. Ši pasiūla apima saugumo programinės įrangos apsaugos darbo vietų, failų serverių, pašto serverių, mobiliųjų įrenginių, ir interneto vartai, visos valdomos per centralizuotą Administration Kit. Šios programos taip pat galima sugrupuoti saugumo apartamentai, skalėje, kad tilptų organizacijų įvairaus dydžio reikalavimų.

Pas mus taip pat galite įsigyti :

ABBYY
Entensys
G Data
Tildės biuras
Winrar

Kompiuteriuprieziura24h.lt yra oficialus AIS(Atviros informacinės sistemos) partneris ir turi teisę oficialiai platinti Kaspersky antivirusinę programą bei kitus Kaspersky Lab produktus.

© 2024 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama