Kompiuterių aksesuarai, priedai

Atminties kortelė, kartais vadinama „flaš“ kortele (angl. flash memory card, storage card) - tai kortelės formos skaitmeninių duomenų laikmena. Naudojama duomenims kaupti bei perkelti skaitmeniniuose fotoaparatuose, muzikos grotuvuose, kompiuteriuose.

Atminties kortelių skaitytuvas yra įtaisas, paprastai turinčios USB sąsają, susipažinimo su atminties kortelės duomenis, pavyzdžiui, "CompactFlash (CF), Secure Digital (SD) arba" MultiMediaCard "(MMC). Dauguma kortelių skaitytuvų naudojami ne tik duomenims nuskaityti, bet ir įrašyti į kortelę.

Kai kurie spausdintuvai ir asmeninių kompiuterių turi integruotą kortelių skaitytuvą. Multi Card Reader "yra prietaisas, naudojamas bendrauti su daugiau nei vieno tipo flash atminties kortelė. Multi kortelių skaitytuvų neturi įmontuotą atminties, bet gali priimti įvairių tipų ir stilių atminties korteles. Multi kortelių skaitytuvai paprastai naudojami USB sąsajos jungtis su USB jungtimi turinčiu kompiuteris ar kitu prietaisu, leidžiančiu vartotojams prieiti prie informacijos, saugomos atminties kortelę. Suderinamos atminties kortelių skaičius svyruoja nuo pačio įrenginio. USB kortellų skaitytuvas gali apimti daugiau nei 20 skirtingų rūšių. Yra trijų rūšių USB kortelių skaitytuvai surūšiuoti pagal rūšis ir kiek kortelių jungčių turi: Single Card Reader (pvz. 1x SD tik), Multi Card Reader (pvz., 9-in-1) ir serijos kortelių skaitytuvą (pvz., tik 4x SD) . Tačiau kai kurie iš atminties korteliš adapterių turi USB funkcijas, kurioms nereikia USB kortelių skaitytuvo, pavyzdžiui, Intelligent Stick atminties kortelė, kuri gaminama kartu su USB jungtimi į lizdą.

Norėtume Jums pasiūlyti USB atminties kortelių kortelių, USB SIM kortelių skaitytuvus, kurie nuskaito tokių tipų korteles:

CF CompactFlash (CF) - patikimas paplitęs kortelių formatas. Techniškai patogu jį realizuoti, kadangi jo sąsaja artima kietųjų diskų sąsajai. Talpiausios šio tipo kortelės paprastai lenkia kitų tipų korteles. Foto aparatuose paprastai naudojamas 3,3 mm storio CompactFlash Type I. Šio standarto atmaina yra Microdrives - 5,0 mm storio CompactFlash Type II kortelėje sumontuotas kietasis diskas. Tokie įrenginiai labiau kaista ir yra jautresni mechaniniams pažeidimams, tačiau gali būti talpesni ir santykinai pigiau kainuoti.

SD Secure Digital (SD) yra plačiai paplitęs kortelių tipas, leidžiantis integruoti papildomas funkcijas, susijusias su duomenų saugumu. Jos pasižymi dideliu duomenų perdavimo greičiu, yra talpios, pigios ir geros kokybės. Šiuo metu populiariausios.

MiniSD - sumažinta SD kortelių atmaina, dažnai naudojama MP3 grotuvuose, mob. telefonuose.

MicroSD tai mažiausia iš SD kortelių serijos, dažnai naudojama mobiliuose telefonuose. Šio tipo kortelės gana brangios.

MMC MultiMediaCard (MMC) yra visa kortelių tipų grupė: MultiMediaCard (MMC), SecureMultiMediaCard (SecureMMC, saugi MMC), Reduced Size MultiMediaCard (RS-MMC, sumažinta MMC), ir MultiMediaCard+ (MMC+). Pastarosios yra naujos, bei talpesnės ir greitesnės. MMC kortelės atrodo panašiai kaip ir SD, tik yra plonesnės ir turi mažiau kontaktų.

SDHC Secure Digital High Capacity (SDHC) naujo standarto SD kortelės. Jos pasižymi tuo, kad yra labai talpios - nuo 4-ų iki 16-jų GB (šiuo metu). Taip pat neseniai 'Panasonic' sukūrė 32 GB greitaveikę kortelę (modelis RP-SDV32GU1K), kurios greitis siekia 6-20MB/s (6-tos klasės).

XD Picture Card yra labai mažų kortelių formatas, naudojamas Olympus, Fujifilm ir Toshiba fotoaparatų ir jų priedų gamintojų. Nors šios kortelės kol kas nepriskiriamos praeities kortelių tipui, tačiau tame pačiame segmente geresnes pozicijas užima SD ir MMC kortelių atmainos.

SIM kortelė yra maža mobiliojo telefono kortelė, kuri yra reikalinga norint naudotis mobiliuoju ryšiu. Kortelė leidžia naudotis mobiliojo GSM tinklo paslaugomis: skambinti, siųsti trumpąsias žinutes, perduoti duomenis bet kuriam kitam tinklo vartotojui. SIM kortelė įsimena telefonų numerius, kuriais reikia skambinti.

SIM kortelės skaitytuvas Jums suteiks galimybę greitai perkelt duomenis iš vienos SIM kortelės į kitą, Bei turėti esamos SIM kortelės atsarginę kopiją.

USB Kortelių skaitytuvų pavyzdžiai:

Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė   Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė  Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė   Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė
Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė  Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė  Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė  Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė  Kompiuteriuprieziura24h.lt: Kompiuterių aksesuarai, kompiuterių priedai, USB priedai, Kompiuterių parduotuvė 

USB SIM kortelės skaitytuvas.

USB Atminties kortelių skaitytuvų kainos nuo 10 Lt iki 30 Lt!
USB SIM kortelių skaitytuvo kaina tik 25 Lt

© 2024 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama