Kompiuterinių tinklų priežiūra

Paskutiniais rinko tyrimais bemaž trečdalis Lietuvos bendrovių sprendimus IT srityje paveda daryti samdomai įmonei ir tik ketvirtadalyje bendrovių iškilusius klausimus sprendžia nuolatiniai darbuotojai. Palyginus šiuos skaičius su ankstesnių metų, kai viską spręsdavo „pažįstamas” meistras, aiškiai matyti, jog įmonės labiau subrendo ir savo kompiuterių ūkio priežiūrą pavedė profesionalams.

Tačiau sprendimai - tik pusė darbo, nes juos tenka ir įgyvendinti. Galite gauti aukščiausio lygio eksperto konsultaciją, kokį serverį įsigyti, pardavėjas jums serverį atveš ir galbūt net surinks, tačiau tai tik atskiri darbai. Be nuolatinės priežiūros ir atnaujinimų serveris greitai taps bevertis. Anksčiau kompiuterių ūkį dažniausiai prižiūrėdavo nuolatiniai darbuotojai arba laikinai pasamdyti specialistai bei „pažįstami”. Koncepcija, kad tinklą gali prižiūrėti IT bendrovė, iš pradžių daugeliui įmonės vadovų atrodė neįtikėtina ir sunkiai suvokiama. Iš pradžių ši paslauga buvo siūloma patyliukais, per daug neviešinant. Tačiau dabar kompiuterių tinklo priežiūros paslaugas siūlo daugelis įmonių.

Dar neteko matyti, kad vidutinė įmonė turėtų gerą inžinierių. Jeigu 15-20 kompiuterių tinklas dirba normaliai, tokiam žmogui ten nėra ką veikti. Dažniausiai tuo užsiima studentai arba panašaus lygio specialistai. Sprendimus jie priima remdamiesi savo maža patirtimi. Tuo tarpu mūsų komandoje dirba daugelio sričių specialistai, todėl mūsų klientas gauna aukštesnės kokybės paslaugas.

Manoma, kad įmonei, turinčiai 20, 30, 40 ar net 50 kompiuterių tinklą ir protingai investuojančiai į techniką, neapsimoka samdyti kvalifikuoto inžinieriaus, nes tiesiog nesugebės jo išlaikyti. O ir jis pats neturės ką veikti gerai sutvarkytame ūkyje.

Kita vertus, IT srityje yra tikrai daug gabių žmonių, galbūt net neišklausiusių specialių kursų, bet imlių naujovėms. Tik dažna įmonė nusprendžia pataupyti ir į sistemos administratoriaus vietą priima prastai kvalifikuotą darbuotoją. Šią problemą aštrina ir tai, kad ne IT srityje dirbančioms bendrovėms labai sunku nuspėti būsimo sistemos administratoriaus kvalifikaciją.

Mūsų siūlomų paslaugų kaina konkuruoja su vidutinio lygio specialisto išlaikymo kaštais. Su kiekvienu klientu individualiai sprendžiame saugumo ir administravimo klausimus, o sutartyje visada yra skiltis apie duomenų konfidencialumą. Mes įsipareigojame tik prižiūrėti kompiuterių tinklą ir neapmokome vartotojų. Kartais pasitaiko piktnaudžiavimų, kai mūsų žmonės iškviečiami dėl fiktyvaus gedimo, o iš tikrųjų norima paklausti, kaip naudotis viena ar kita programa arba kaip dirbti su spausdintuvu. Kur kas didesnė problema yra piktybiniai vartotojai, kurie techninę ir programinę įrangą naudoja ne pagal paskirtį - žaidimams, internetui naršyti. Dėl to genda kompiuteriai, atsiranda virusų, o mums tenka papildomai važiuoti ir šalinti gedimus.

Pasirašyta sutartis su mūsų įmonę jums garantuoja:

  • Kokybišką kompiuterinių tinklų priežiūrą. Mūsų specialistai padės išspręst visas jums iškilusias problemas.
  • Planuotus IT specialisto vizitus.
  • Patrauklų mėnesinį mokestį, bei nuolaidas pratęsiant esančias sutartis. O tai padės jums planuoti savo įmonės finansus.
  • Skubus reagavimas į jūsų iškilusias problemas.
  • Jums nereiks mokėti už iškvietimus, tad mes jums pažadame, kad jūsų kompiuterinis tinklas veiks geriau nei iki šiol!

Tinklų priežiūros įkainiai:

Kompiuterių skaičius įmonėje Kaina litais per mėnesį už vnt.
< 10 asmeninių kompiuterių 35lt
< 20 asmeninių kompiuterių 25lt
< 30 asmeninių kompiuterių 20lt
> 30 asmeninių kompiuterių Kaina sutartinė
Serverio priežiūra Nuo 80lt.
Serverio konfigūravimas Kaina sutartinė

Palikite šiuos sunkumus mūsų specialistams. Šie tikrai jūsų neapvils. Jūs turėsite gerą, kokybišką kompiuterinį tinklą už patrauklią kainą.

Kainos nurodytos be PVM.

© 2023 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama