Kompiuterio gedimai

Patarimai kaip elgtis:

Dažniausias gedimas pasitaikantis šiais laikais yra : neveikia kompiuteris, ar neįsijungia kompiuteris. Toks kompiuterio gedimo apibūdina didelę aibę galimų variantų : Kompiuteris apkrėstas virusu, sugedo vaizdo plokštė, perdegė el.maitinimo šaltinis, sugedo pagrindinė plokštė ir kt..

Jei nėra interneto, pirmiausia patikrinkite ar jūsų tinklo kabelis yra gerai prijungtas. Tuomet kreipkitės į interneto tiekėja. Jei interneto tiekėjas teigia, kad iš jų pusės viskas tvarkoje vadinasi bėda yra su jūsų kompiuteriu.

Kartai pasitaiko, kad žmonės patys bando "tvarkyti" savo kompiuterius. Po tokių tvarkymų dažnai nebūna garso, spalvų gama prasta, nebūna interneto, nereguoja pelė, ar klaviatūra į judesius paspaudimus. Taip būna kai yra įdiegiami ne tie operacinės sistemos komponentai arba išvis neįdiegiami.

Jei jums nepasileidžia operacinė sistema, tai arba pas jus apsigyveno kompiuteriu virusai, arba jūsų operacinė sistema yra išgadinta. Mes jums galime atstatyti jūsų esama sistemą, arba jums įdiegti naujai opercinę sistema

* - Programinę įrangą pristato vartotojas.

© 2023 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama