Nešiojamų kompiuterių remontas

Nešiojamasis kompiuteris (liaudyje vadinamas "laptopas", "noutbukas") yra toks kompiuteris, kuris suprojektuotas pernešti jį iš vienos vietos į kitą. Nešiojamieji kompiuteriai taip pat yra vadinami PC (angl. portable computer). Nešiojamieji kompiuteriai yra skirstomi ir į labiau specifinius terminus pagal jų dydį ar kitas savybes (pavyzdžiui, skreitiniai, delniniai arba kišeniniai kompiuteriai).

Skreitinis kompiuteris - "Laptopas" (angl. lap-top, laptop computer)(iš VLKK ). Nešiojami kompiuteriai yra lengvi, elektros srovę jie gauna iš vidinių maitinimo elementų ir gali funkcionuoti be išorinio srovės šaltinio. Nešiojamo kompiuterio galingumas nėra tiesiogiai susijęs su jo dydžiu. Kai kurie nešiojami kompiuteriai yra galingesni už stalinius. Tačiau norint kompiuterį nešiotis, tenka kai ko atsisakyti, pavyzdžiui, įvedimo įrenginiams (klaviatūrai, pelei), suteikiama mažiau erdvės, ir jų naudojimas gali būti šiek tiek varginantis. Daugelio nešiojamų kompiuterių ekranas yra monochrominis ir esant blogesniam apšvietimui gali būti sunku skaityti pateiktą jame informaciją. Šie kompiuteriai turi mažesnes atmintis pastoviam duomenų saugojimui. Tačiau didžiausia nešiojamų kompiuterių problema - tai trumpas maitinimo elementų naudojimo laikas (2 - 20 valandų). Nešiojamus kompiuterius naudoja kariškiai, teisininkai ir kiti mobilūs tarnautojai. Jie taip pat turėtų gerai tikti ir studentams.

Delninis kompiuteris (angl. Personal Digital Assistant arba Palmtop) – nedidelis mobilus įrenginys, galintis atlikti daugelį asmeninio kompiuterio atliekamų funkcijų. Pirmieji delniniai kompiuteriai buvo sukurti apie 1980 metus RadioShack firmoje, pirmieji, panašūs į šiuolaikinius – Apple Newton – buvo sukurti 1993 m., pirmieji smarkiai išpopuliarėję delniniai kompiuteriai – US-Robotics Pilot – buvo sukurti 1996 m. Pastarųjų įrenginių verslas vėliau atiteko 3Com, o dar vėliau – palmOne kompanijai, kuri 2005 m. gegužę vėl įgijo pilnas teises į rūšies pavadinimą „Palm“ ir pakeitė pavadinimą į Palm. Pastaruoju metu išnyko ribos tarp delninių kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir skaitmeninių fotoaparatų: nauji telefonai ar sumanieji telefonai atlieka delninių kompiuterių funkcijas, į kai kuriuos delninius kompiuterius integruojami telefonai arba dedamos GSM kortelės, o sudėtingi fotoaparatai integruojami ir į vienus, ir į kitus. Šiuo metu populiarėja kita delninių kompiuterių pritaikymo sritis – GPS navigacija. Įdiegus į „delninuką“ vieną iš žemėlapių programų bei prijungus GPS imtuvą, gauta įranga tampa kelrodžiu į bet kurį pasirinktą pasaulio tašką (tai priklauso tik nuo programinės įrangos). Nemažai delninių kompiuterių jau gaminami su integruotais GPS imtuvais. Šiuolaikiniai delniniai kompiuteriai yra ne tik puikūs garso grotuvai, jais galima žiūrėti vaizdinę medžiagą (filmus, muzikinius klipus ir kt.). Jie gali tureti Wi-Fi, IrDA, BlueTooth jungtis. Populiariausios delniniuose kompiuteriuose naudojamos operacinės sistemos: Palm OS bei Pocket PC (Windows CE), užimančios virš 80% rinkos. Po truputį plinta ir Symbian bei Linux operacinių sistemų naudojimas.
Visi delninių kompiuterių gamintojai: Archos, ASUS, DELL, Eten, Fujitsu-Siemens, Garmin, HP, Mitac, NeoNode, Palmax, Palm, Qtek, RoverPC, Samsung, Sharp, T-Mobile, Toshiba.

Nešiojamo kompiuterio remontas yra ganėtinai brangesnis nei stalinio kompiuterio. Jei apipilsite stalinio kompiuterio klaviatūrą kava ar Coca Cola, pakaktų nusipirkti naują klaviatūrą už 20-40 lt. Jei panaši bėda atsitinka su nešiojamu PK, skystis gali sugadinti vidinius kompiuterio komponentus ir remontas gali būti iš tiesų brangus. Nešiojamam kompiuteriui sugedus po garantinio laikotarpio, remonto kaina kai kuriais atvejais gali siekti iki pusės kompiuterio kainos. Kas susiję su kaina, tai nešiojamo kompiuterio kaina priartėja prie stacionaraus kompiuterio kainos tik tuo atveju, kai kalbama apie galingą stalinį kompiuterį su LCD monitoriumi. Kukliausią stalinį kompiuterį su LCD monitoriumi galima įsigyti maždaug už 1000 Lt. ir tai bus gerokai negu pigiausias nešiojamas kompiuteris. Beto stalinis kompiuteris bus gerokai galingesnis (Procesorius, kietas diskas, t.t. ). Šiais laikais tehnologijoms žengiant į priekį, nešiojamo kompiuterio modernizavimas yra beveik toks pat kaip stalinio kompiuterio, kas prieš kelis metus skirėsi kelis kartus. Pvz. nešiojamo kompiuterio operatyvinės atminties išplėtimas papildomais 1GB DDR2 kainuos tiek pat ar net mažiau nei 1GB DDR2 staliniam kompiuteriui.

Mūsų teikiamų paslaugų kainos:

  • Nešiojamo kompiuterio gedimo nustatymas nuo 20 Lt
  • Nešiojamo kompiuterio gedimo nustatymas, kai reikia ardyti kompiuterį nuo 40 Lt
  • Nešiojamo kompiuterio išvežimas remontui ir pristatymas į namus 30 Lt
  • Profilaktika 20 Lt
  • Virusų valymas 40 Lt
  • Antivirusinės diegimas 20 Lt
  • OS reikiamų komponentų instaliavimas 20 Lt
  • OS atstatymas be duomenų išsaugojimu 40 Lt
  • OS atstatymas su duomenų išsaugojimu 60 Lt
  • Pilnas naujo kompiuterio OS instaliavimas 60 Lt
  • Kitų programų diegimas 20 Lt/programa.
  • Nešiojamo kompiuterio pakrovėjo litavimo darbai nuo 40 Lt
  • Nešiojamo kompiuterio elektros šaltinio lizdo litavimo darbai nuo 40 Lt
  • Nešiojamo kompiuterio pagrindinės "motininės" plokštės litavimo darbai nuo 130 Lt
  • Nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas nuo 100 Lt
  • Nepateiktų gedimų kainos sutartinės

* Kainos nurodytos be PVM.

Kitos kainos priklauso nuo kliento poreikių.

Kartais neverta lituoti nešiojamų kompiuterių pakrovėjų. Galima nuspirkti naują nešiojamo kompiuterio pakrovėją nuo 50 Lt! Skaityti daugiau ...

Šiuo metu vykdoma akcija! Kompiuterio antivirusinę programą idiegsime nemokamai!

Šiuo metu ardomi kompiuteriai:
Nešiojamų kompiuterių dalys - Acer Extensa 5630EZ
Nešiojamų kompiuterių dalys - Acer Aspire 5601AWLMi
Nešiojamų kompiuterių dalys - Asus Z96J
Nešiojamų kompiuterių dalys - Asus Z53s
Nešiojamų kompiuterių dalys - Asus 6KM
Nešiojamų kompiuterių dalys - Asus Z96S
Nešiojamų kompiuterių dalys - AcmeBook Force AB53
Nešiojamų kompiuterių dalys - HP Pavilion DV6000
Nešiojamų kompiuterių dalys - HP Pavilion zx5000
Nešiojamų kompiuterių dalys - HP Pavilion dv5000
Nešiojamų kompiuterių dalys - HP Pavilion nc6110
Nešiojamų kompiuterių dalys - Fujitsu Siemens Amilo D8830
Nešiojamų kompiuterių dalys - Fujitsu-Siemens Amilo Pa 1538
Nešiojamų kompiuterių dalys - Fujitsu Siemens Amilo V8210
Nešiojamų kompiuterių dalys - Fujitsu Siemens C serija
Nešiojamų kompiuterių dalys - Fujitsu Siemens E serija
Nešiojamų kompiuterių dalys - Fujitsu Siemens Amilo Pro V2000D
Nešiojamų kompiuterių dalys - Samsung P28
Nešiojamų kompiuterių dalys - Sharp PC-A100
Nešiojamų kompiuterių dalys - PATRIOT EM-G320L1
Nešiojamų kompiuterių dalys - DELL PP012
Nešiojamų kompiuterių dalys - Sony VAIO PCG-8A1R
Nešiojamų kompiuterių dalys - Sony Vaio PCG-GRX500
Nešiojamų kompiuterių dalys - Sony PCH-A100
Nešiojamų kompiuterių dalys - Sony VAIO PCG-7A1M
Nešiojamų kompiuterių dalys - Advent 7079
Nešiojamų kompiuterių dalys - Toshiba Satellite 1405-S151
Nešiojamų kompiuterių dalys - TARGA Visionary II

Dėl nešiojamų kompiuterių detalių skambinkite 864060130 arba rašykite mums elektrononiu paštu mantas@kompiuteriuprieziura24h.lt.

© 2024 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama