Kompiuterių priežiūra

Šiais laikais tiek mažos, tiek ir didelės įmonės neįsivaizduoja savo darbo be asmeninio kompiuterio. Kompiuteris yra ne tik kasdieniniam darbui naudojama priemonė, bet juose yra saugojami verslui svarbūs dokumentai dažnai tai yra konfidenciali informacija. Dažnoje įmonėje kompiuterius prižiūri žmonės nesantys šios srities specialistai, tokiu atveju rizika prarasti svarbius dokumentus yra labai didelė. Kitas didelis pavojus yra virusai. Dažnai darbuotajai nepagalvoję atidaro įmantriai pavadintas bylas, tokiu būdu paskleisdami virusą po savo kompiuterį ir neretai po visą kompiuterių tinklą. Net ir turint savo vidinį specialistą bendrovės samdo IT specialistų kompaniją prižiūrėti kompiuterių ūkį nes tai padeda dirbti dar efektyviau. Kol IT kompanijos komanda rūpinasi kompiuterinės technikos būkle ir kasdiene jos priežiūra, įmonės IT darbuotojas gali netrukdomas užsiimti tokiais stambiais darbais kaip IT ūkio strategijos planavimu, reikalingų programų kūrimu ir kt.

Mūsų siūlomos paslaugos, pasirinkus mūsų įmonės siūlomą kompiuterių priežiūros paslaugų komplektą:

 • Nuotolinė kompiuterių priežiūra.
 • Neplanuoti atvykimai į darbo vietą.
 • Planuoti atvykimai į darbo vietą.
 • Konsultacijos telefonu.

Pasirinkus mūsų įmonę nuolatinei kompiuterių priežiūrai, mes jums padarysime IT ūkio auditą nemokamai. Patarsime, ką reiktu patobulinti, kad Jūsų kompiuteriai jums tarnautų efektyviau.

Kodėl verta rinktis mus , o ne „pažįstama“ specialistą ?

 • Dažnas „pažįstamas“ specialistas dirba pigiau, bet be jokių garantijų. Tad sugedus jūs vėl kreipiatės į jį. Mes suteikiame savo darbams garantiją. Tad už papildomus atvykimus jums nereiks mokėti.
 • Mes jums garantuojame informacijos konfidencialumą ! Ko negali jums garantuoti „pažįstamas“ specialistas.
 • Įdarbinti IT darbuotoją dažnai įmonėms būna per didelė prabanga. Pasirinkę mūsų įmonę Jūs sutaupysite pinigėlius, kuriuos būtumėte išleidę IT darbuotojui išlaikyti.
 • Dažnai įmonės įdarbina IT specialistą ir galvoja, kad dabar jų kompiuteriai dirbs našiai ir be priekaištų. Visi pamiršta, kaip sparčiai tobulėja IT skyrius, tad dažnai įmonėms tampa per brangus malonumas siųsti IT darbuotoją į tobulinimosi kursus. Mūsų specialistai, turintys daug patirties, pastoviai tobulinasi, bei domisi visomis IT naujovėmis.
 • Mūsų įmonės specialistai nuolat tobulinasi, beto turi daug patirties sprendžiant įvairias IT problemas. Jie visada ras būda kaip išspręsti Jūsų problemą.
 • Reikia įvertinti žmogiškajį faktorių, kad jūsų darbuotojas gali susirgti, tuomet Jūsų kompiuterių ūkis liks be priežiūros. Mūsų specialistai visada suteiks jums reikiamą pagalbą.
 • Pasirinkus mus, prižiūrėti jūsų kompiuterius, jūsų kompiuteriai ges rečiau, tai mes pažadame!

Kompiuterių ūkio priežiūros kainos:

Kompiuterių skaičius įmonėjeKaina litais per mėnesį už vnt.
< 10 asmeninių kompiuterių35lt
< 20 asmeninių kompiuterių25lt
< 30 asmeninių kompiuterių20lt
> 30 asmeninių kompiuterių Kaina sutartinė

Kainos nurodytos be PVM.

Užsisakius šią paslaugą taikome 15% nuolaidą papildomiems darbams

Mūsų įmonė jums garantuoja pastovią, efektyvią kompiuterių priežiūrą. Mums nėra aktualu, kad jūsų kompiuteriai gestu dažniau, nes jūs mokate mėnesinį mokestį ir nemokate už iškvietimus!

© 2024 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama