Atsarginės duomenų kopijos

Yra daugybė būdų, kaip galite netyčia prarasti kompiuteryje saugomą informaciją: kompiuteriu žaidžiantis vaikas; trumpas elektros jungimas ar elektros iškrova; žaibas; potvynis;. vagystė. Be to, kai kada įranga tiesiog sugenda. Reguliariai darydami atsargines savo informacijos kopijas, turėsite galimybę susigrąžinti jeigu ne visą, tai bent jau didžiąją dalį informacijos tuo atveju, jeigu kas nors atsitiktų originalams jūsų kompiuteryje.

Asmeniniuose kompiuteriuose atsarginės duomenų kopijos (angl. backup) gali būtu daromos į išorinius įrenginius (CD/DVD/USB) ar į kitą prijungtą tinkle kompiuterį ar serverį. Tai gali būti atliekama keliais būdais :
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Informacija automatiškai perkeliama nustatytu laiku.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Nuotoliniu būdu prisijungiama prie asmeninio kompiuterio, ir atliekama atsarginė duomenų kopija.

Serveriuose atsarginės kopijos (angl. backup) gali būtu daromos į išorinius įrenginius (CD/DVD/USB) ar į kitą prijungtą išorinį įrenginį. Tai gali būti atliekama keliais būdais :
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Informacija automatiškai perkeliama nustatytu laiku.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Nuotoliniu būdu prisijungiama prie serverio, ir atliekama atsarginė duomenų kopija.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Klientui pageidaujant atsarginė duomenų kopija gali būti siunčiama elektroniniu paštu. Tačiau taip yra rizikuojama, jei kas "įsilauš" į jūsų pašto dėžutę.

Atsarginių kopijų kūrimo grafikas yra nustatomas priklausomai nuo duomenų svarbumo ir reikalingumo. Klientui pageidaujant galime tai daryti rečiau arba dažniau.

Mūsų įmonės siūlomi atsarginių kopijų darymo variantai :

Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Atsarginių kopijų kūrimas prisijungus nuotoliniu būdu.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Atsarginių kopijų kūrimas prisijungus atvykus į vietą.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Atsarginių kopijų kūrimo grafiko nustatymas asmeniniame kompiuteryje.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Atsarginių kopijų kūrimo grafiko nustatymas serveryje.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Duomenų bazių atsarginių kopijų kūrimas.
Kompiuterių remontas, duomenų atstatymas, remontas Kaunas Atsarginių kopijų darymas internetu.

Šią paslaugą, klientui pageidaujant, galima užsisakyti tik vienam kartui, tačiau tada klientas lieka pac atsakingas už galimus sutrikimus ateityje. dažnai įmonės nepagalvodamos sumoka dvigubai duomenų atstatymui.

Už sutartinį mėnesinį mokestį mes darysime atsargines duomenų kopijas bei prižiūrėsime ir tikrinsime ar gerai ir laiku atliekamos atsarginės duomenų kopijos.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų rašykite mums elektroniniu paštu info@kompiuteriuprieziura24h.lt arba užpildykite užklausimo formą.

© 2023 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama