"BMS Megapolis", "Optimalūs kompiuteriai" bankrotas

"BMS Megapolis" bankrotas Data : 2009 07 31

Vieną didžiausių skaitmeninės elektronikos prekybos tinklų "BMS Megapolis" prislėgė rūpesčiai: pardavimo srautas sumažėja daugiau, nei buvo tikėtasi. Šį sausį, palyginti su 2008 m. tuo pačiu mėnesiu, apyvarta sumažėjo 40 proc., o vasarį, palyginti su atitinkamu praėjusių metų mėnesių, pardavimo apimtis smuko 35 proc.

Jau prieš keletą mėnesių prieš paskelbent BMS įmonės bankrotą, "BMS Megapolis" įmonės darbuotojai spėjo kad taip bus. neoficialūs šaltiniai teigė : esą "BMS Megapolis" yra patekęs į labai rimtą bėdą, kad netrukus kai kurie prekybos centrai gali likti be elektros energijos. Esą dėl skolų VST žadama atjungti elektros tiekima BMS Megapolio įmonės filialams.

Ir štai ilgai neišsilaikė viena didižiausių kompanijų pabaltyje "BMS Megapolis". 2009-07-31 Prekybos tinklas "BMS Megapolis" paskelbė, kad stabdo veiklą. UAB "Computer Data International", valdanti mažmeninės prekybos elektronikos įranga tinklus "BMS Megapolis" ir "Optimalūs Kompiuteriai", nuo liepos 31d. stabdo prekybinę veiklą. Liepos 31 d. 16 val. duris užvėrė visi 11 "BMS Megapolio" prekybos centrų ir 7 "Optimalių kompiuterių" parduotuvės dešimtyje šalies miestuose. Bendrovės akcininkai ir vadovai tokį sprendimą priėmė vengdami gilinti veiklos finansavimo problemų ir siekdami užtikrinti įsipareigojimų darbuotojams, kreditoriams ir klientams vykdymą.

Tiesa, įmonė "Computer Data International" finansinių bėdų turėjo jau gerokai anksčiau. Maždaug prieš porą mėnesių elektronikos parduotuvių tinklas nutraukė veiklą Latvijoje, o Lietuvoje pakeitė pavadinimą – bendrovė "BMS Megapolis" tapo įmone "Computer Data International".
Pavadinimą pakeitė ir kita BMS grupei priklausanti įmonė – grupės nekilnojamąjį turtą valdanti "BMS Capital". Dabar ji vadinasi "I.T. Capital".
Netrukus po to buvo areštuota dalis bendrovės "Computer Data International" turto, kurio vertė – apie 112 tūkst. litų.
Turtas – daugiausia įmonės automobiliai – areštuotas Kauno apygardos teismo sprendimu birželio 22 d., po to, kai į teismą kreipėsi Kauno įmonė Aviacijos paslaugų centras, su kuria "Computer Data International" vėlavo atsiskaityti.

Tiesa, "BMS Megapolius" valdanti bendrovė – ne pirma pakirsta krizės. Metų pradžioje kompiuterine įranga prekiaujanti UAB „Flopo informacinės sistemos“ pranešė apie bankrotą Klaipėdos darbo biržai. Nuo sausio 20 d. bendrovė nutraukia darbo sutartis su darbuotojais. Iki susidurdamos su bėdomis, FIS vykdė sparčią plėtrą įsigijimų būdu ir skelbė sieksiančios sukurti vieną iš didžiausių kompiuterių ir IT prekybos tinklų Baltijos šalyse. Pernai UAB „FIS investicija“ iš UAB „Euroset LIT“ įsigijo 19 „Techmarket“ tinklo parduotuvių Lietuvoje ir 8 Latvijoje.

Pagrindiniai "BMS Megapolis" įmonės kreditoriai – prekių tiekėjai "Acme kompiuterių komponentai" bei "GNT Lietuva".

Duris užvėrus visoje šalyje veikusiems "BMS Megapoliams", prekybininkai su nerimu laukia: kas bus kitas?

Mūsų įmonė supranta ir užjaučia "BMS Megapolis" bei "Optimalūs kompiuteriai" klientus. Todėl "BMS Megapolis" ir "Optimalūs kompiuteriai" klientams taikome kompiuterių remontui ypatingas nuolaidas. Visi "BMS Megapolis" ir "Optimalūs kompiuteriai" klientai apie nuolaidas sužinos pasiskambinę mūsų vadybininkams, ar parašę mums elektroniniu paštu. Kiekvienam "BMS Megapolis" ir "Optimalūs kompiuteriai" klientui nuolaidos taikomos individualiai pagal kompiuterio remonto darbų sudėtingumą.

Mes nesame "BMS Megapolis" bei "Optimalūs kompiuteriai" garantinio aptarnavimo įmonė. Mes tik, suprasdami esančią situaciją, taikome nuolaidas remonto darbams !.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų rašykite mums elektroniniu paštu info@kompiuteriuprieziura24h.lt arba užpildykite užklausimo formą.

© 2018 kompiuteriuprieziura24h.lt . Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo griežtai draudžiama